loading

Ziraat Bankası Gürpınar Şubesi

Firma Adı: Ziraat Bankası Gürpınar Şubesi
Firma Sektörü: Bankacılık ve Finans
Telefon Numarası: (0212) 880 8170
Faks Numarası: (0212) 880 8167
Firmanın Bulunduğu Bölge: Adnankahveci , Beylikdüzü / İstanbul
Adres: Adnan Kahveci Mah. İnönü Cd. No: 5 A / 1 34600 Beylikdüzü İstanbul
Günümüzde Ziraat Bankası
# #

Günümüzde Ziraat Bankası

Bir bankadan daha fazlası

Ziraat Bankası olarak, geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türkiye'nin Bankacılık sektörünü şekillendirmeye devam ediyoruz.

ATM'lerimiz, İnternet Şubemiz, Çağrı Merkezimiz, Telefon ve Mobil Bankacılığımız ve diğer kanallarımızla da her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Yurt dışında da büyümeyi hedefleyen, hali hazırda dünyanın birçok ülkesinde yer alan hizmet noktalarıyla en geniş uluslararası hizmet ağına sahip Türk Bankasıyız.

Geniş Ürün ve Hizmet Ağı...

Geniş ürün yelpazemiz ile ödeme sistemleri, kredi, mevduat ve yatırım alanlarında müşterilerimize hizmet veriyoruz. En uygun ürün ve hizmetleri, en uygun vade ve fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Dönemsel olarak hazırladığımız promosyon ve kampanyalar ile avantajlı koşullarla müşterilerimize destek sağlıyoruz.

Zengin ürün ve hizmet çeşitliliğimiz, iştiraklerimizle oluşturduğumuz sinerjik yapılanma, rakipsiz pazar bilgimiz ve tecrübemiz, insan kaynağımız ve güçlü mali yapımız ile Bankamızın sürekli büyüme sürecinde ihtiyaç duyduğu enerji  ve motivasyonu kesintisiz olarak sağlıyoruz. ​​​​​​​Ziraat Bankası olarak, geçmişte olduğu gibi günümüzde de Türkiye'nin bankacılık sektörünü şekillendirmeye devam ediyoruz.​​​​​​​​​

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?