loading

Yasin Akbiyik Ş.g

Firma Adı: Yasin Akbiyik Ş.g
Firma Sektörü: Reklam
Telefon Numarası: (0850) 302 2009
Cep Telefonu Numarası: (0531) 580 3646
Faks Numarası: (0850) 302 2009
Eposta Adresi: info@yasinakbiyik.com.tr
Firmanın Bulunduğu Bölge: Selçuklu / Konya
İnternet Sitesi: www.yasinakbiyik.com.tr
Adres: Horozluhan Mah. İsfehan Sk. No:7 Selçuklu/KONYA*Resmi İl Bayilikleri: AYDIN - DENİZLİ - İZMİR - ISPARTA

BİZ KİMİZ?
2009 Yılında Hizmete Açılan Ajansımız Genç, Yetenekli ve Dinamik kadrosuyla Türkiye’nin En Genç Ajanslarından biridir. Ekibimizin genç ve yenilikçi olması sebebi ile hedef kitlemize daima alışıla gelmişin dışında özgün ve creatif fikir ve çalışmalar sunarız. Genç olmamıza rağmen bilgili, tecrübeli, yaratıcı, hayal gücü ve mizah anlayışı gelişmiş, dışa dönük, girişimci, yeniliklere açık ve hedef kitlesiyle işbirliği yapabilen bir ekibiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hedef kitle portföyümüzü sürekli genişletiriz.


AMACIMIZ NE?
Hedef kitlemizi her zaman iyi analiz ederek onları memnun edecek sonuçlara kısa zamanda varmasını sağlamak. Her yeni hedef kitlemiz ile yeni sulara yelken açmanın mutluluğunu yaşamak.

BİZ NELER YAPARIZ?
Reklam Çalışmalarını yapacağımız Ürün yada Hizmetin; niteliklerini belirleyerek İyi Analiz Eder, Doğru Zamanda, Doğru Mecraları kullanarak; Dağıtım, Tutundurma ve Halkla İlişkiler faaliyetlerini yürüterek hedef kitlesinin aklında kalmasını sağlarız. Hedef kitlesinde marka sadakati oluşturarak sürekli tercih edilen marka konumuna gelmesini sağlarız. Bu çalışmaları Basılı (Gazete, Dergi, Basın Bülteni, Afiş, Bilboard, CIP, Broşür, İnsert vb.), TV – Radyo, İnternet reklamları ve WEB Tasarımı ile hedef kitlemize sunarız. Çalışmalarımızı Konferans ve Seminerler gibi Halkla İlişkiler faaliyetleri, Organizasyon, Fuar ve Promosyon çalışmaları ile destekleriz. Ayrıca Marka Tecil işlemleri ile Hedef Kitlemizi veya Markamızı korumaya alır, 3. Şahıslar tarafından maddi ve manevi olarak gaspa uğramasını engelleriz.

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?