loading

Tercüme Bürosu

Firma Adı: Tercüme Bürosu
Firma Sektörü: Diğer Sektörler
Telefon Numarası: (0312) 394 6690
Cep Telefonu Numarası: (0543) 354 2840
Faks Numarası: (0312) 394 6690
Eposta Adresi: info@ceviritercume.net
Firmanın Bulunduğu Bölge: Yenimahalle / Ankara
İnternet Sitesi: www.tercumeburosu.com
Adres: 1354.Cadde No:117 Kat:2 Ostim Yenimahalle/Ankara

Çeviri Tercüme Bürosu Uzman Ekibi ve Deneyimli Yeminli Tercümanlar ile Hizmetinizde.
Çeviri Tercüme Bürosu, tüm konsolosluklar ve resmi kurumlara çok yakın konumdadır. Dokümanlar başta olmak üzere üstlendiği küçük veya büyük ölçekli tüm yazılı ve sözlü tercümeleri aynı kalitede siz müşterilerimize sunmaktadır. Tercüme Bürosu olarak yalnızca çeviri hizmeti sunmakla kalmayıp, bunun yanında müşterilerinin vize vs. her sorununda çözüm sunmaktadır. Çeviri Tercüme tüm çeviri işlerinde zaman ve kalite açısından %100 para iade garantisi ile çalışmaktadır.
Çeviri Tercüme Bürosu olarak 132 dilde Yeminli Tercüme hizmeti vermekteyiz. Başlıca çeviri hizmeti sunduğumuz diller arasında; İngilizce Tercüme, Almanca Tercüme ,İspanyolca Tercüme , İtalyanca Tercüme , Portekizce Tercüme , Bulgarca Tercüme, Azerice Tercüme, Ukraynaca Tercüme dilleri bulunmaktadır.Çeviri Tercüme Bürosu olarak kaliteli, zamanında ve uygun fiyatlı çeviri hizmetleri sunmak firma prensibimizdir. Üstlendiği projeleri kaliteli ve zamanında teslim eden Çeviri Tercüme Bürosu, tercüme sektörünün kusursuz iş teslimi yapan sayılı firmaları arasındadır.Noter Onaylı Tercüme,Apostille Tasdiki,Dışişleri Bakanlığı OnayıKonsolosluk takip hizmetleri, Gücünü bünyesinde bulunan 800’ün üzerinde alanında uzman ve deneyimli yeminli tercümandan alan Çeviri Tercüme başta Hukuki Tercüme, Teknik Tercüme, Ticari Tercüme, Akademik Tercüme, Sosyal Tercüme, Tıbbi Tercüme, Medikal Tercüme hizmetleri vermektedir.
Ayrıntılı süre ve fiyat bilgisi almak için info@ceviritercume.net mail adresine çevirisi yapılacak dokümanınızı gönderebilir ve 30 dakika içerisinde süre/ fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve kaliteli tercüme hizmeti almak için lütfen 0312 354 28 40 telefon numarası ile bizimle irtibata geçiniz.
Tüm Dillerde Tercüme Hizmeti Vermekteyiz
Tercüme Bürosu (Çeviri Tercüme) tüm dillerde yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetlerini en uygun fiyata sunmaktadır. www.ceviritercume.net

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?