loading

Silivri Öğretmenevi

Firma Adı: Silivri Öğretmenevi
Firma Sektörü: Eğitim & Özel Ders
Telefon Numarası: (0212) 727 7982
Faks Numarası: (0212) 727 7926
Firmanın Bulunduğu Bölge: Pirimehmetpaşa , Silivri / İstanbul
İnternet Sitesi: silivrioğretmenevi.net
Adres: Piripaşa Mah.İskele Cad,No8 Silivri / İSTANBUL
Yatak Sayısı 10 Oda Sayısı 4 Açıklama Öğretmenevimiz şehir merkezinde,şehirlerarası otobüs terminaline 1km,uzaklıkta olup,sahilde deniz manzarası ile hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin Hizmet Üniteleri 1.Otel:4 oda 10 yatak 2.Yemek salonu 3.Lokal ve Yazlık Çaybahçesi Üye Fyat 30 TL Kamu Fiyat 35 TL Misafir Fiyat 40 TL

Silivri Öğretmenevi, Lokanta bölümü öğlen ve akşam ızgara, sıcak yemek servisi bulunmaktadır. Öğlen yemeklerinde evine gidemeyen öğretmenlerimizi de düşünerek , tabldot servisimiz bulunmaktadır. Lokantamız sonbahar-ilkbahar arasında binamızın ikinci katında hizmet vermekte iken; yazın gelmesiyle birlikte yemek servisimiz bahçemize alınmaktadır.

Lokanta bölümümüzde her türlü organizasyon,düğün ve nişan için toplu yemek servisi yapılmaktadır.
Lokanta bölümümüzde,Cumartesi ve Pazar akşamları canlı müzik programı yapılmaktadır.

Bahçemiz yaklaşık 80 kişiye hitap etmekte ve saat 10:00 – 23:00 arasında faaliyet göstermektedir.

Soğuk ve sıcak içeceklerin ikram edildiği bahçemizde yaz mevsiminin gelmesiyle öğlen ve akşam yemek servisleride yapılmaktadır.

Silivri Öğretmenevi, Bahçemizde zaman zaman sergi ve gösteri etkinlikleri de yapılmaktadır. Otel bölümümüz 4 oda ve 10 yatak kapasitesinden oluşmaktadır. Odalarımızın üçü normal oda biri ise suit odadır.Normal odalarımız yatak olarak; suit odamız ise paket olarak sunulmaktadır. Bütün odalarımızda televizyon ve duş imkanı bulunmaktadır. Konaklamak isteyenlerin mümkünse önceden rezervasyon yaptırmaları rica olunur.

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?