loading

Şehirsel Mimari Maket

Firma Adı: Şehirsel Mimari Maket
Telefon Numarası: (0224) 413 7040
Cep Telefonu Numarası: (0224) 413 7040
Faks Numarası: (0224) 413 7040
Eposta Adresi: rehber@konutmaketleri.com
Firmanın Bulunduğu Bölge: Ertuğrul , Nilüfer / Bursa
İnternet Sitesi: http://www.konutmaketleri.com
Adres: Ertuğrul Mahallesi, 135. Sokak No. 12d/C Nilüfer / Bursa

Maketler inşaat firmasının henüz bitmemiş projesinin mini görseli olarak hazırlanmaktadır.

Satış ofislerinde fuarlarda sergilenip, tüketiciye karşı oluşturulan güvenli arttırmakta, inşaat firmasının işine verdiği önemi göstermektedir.

İnşaat sektöründeki eski yap-sat dönemi yerine sat-yap şekline dönmüş ve büyük projeler yanında, daha küçük ölçekli işlerde de maket yapımı önemli hale gelmiştir.

Projelerin bir parçası da KAT MAKETİ olup, daire içi detayların maket olarak yapılması, örnek daire yapımı yerine geçmekte daha düşük maliyet ile, müşterinin karar verme ve ikna olma etkisini arttırmaktadır.

Satış firmalarının, müteahhitlerin bürolarında fuarlarda hangi işleri yaptıkları ve yapacakları, artık kelimelerin ve tariflerin yerine gerçeği yansıtan maketlerin üzerinden anlatımı, inandırıcılığı sağlamaktadır. Herkesin çizim projelerinin üzerinden projeleri anlamasını beklemek yerine çevre düzenlemesine kadar görsel inandırıcılığı ile maket kolay bir anlatım yöntemidir.

Mimari maketler maliyetli gibi düşünülse de, yapımı tamamlanmamış işlerin satışını çok hızlandırmakta, müşterinin tam anlayacağı bir ortam sunmaktadır. Maliyetini hızlı kazanç, prestij, güven ve firmanın ciddiyeti olarak geri kazandırmaktadır.

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?