loading

Sarem Eğitim Araçlari

Firma Adı: Sarem Eğitim Araçlari
Firma Sektörü: Eğitim & Özel Ders
Telefon Numarası: (0534) 683 7511
Cep Telefonu Numarası: (0534) 683 7511
Faks Numarası: (0312) 390 4042
Eposta Adresi: saremtoys@gmail.com
Firmanın Bulunduğu Bölge: Fahrikorutürk , Mamak / Ankara
İnternet Sitesi: SAREM EĞİTİM ARAÇLARI
Adres: FAHRİ KORU TÜRK MAH.NEŞET ERTAŞ CAD.NO:240/A

anaokulu malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmamız tedarikçilerinden uygun fiyatlarla tedarik ettiği yüksek kalitedeki, sağlık standartlarına uygun ürünleri Türkiye'nin her köşesindeki müşterilerine uygun fiyatla ulaştırmak için kurulmuştur.  sektördeki müşterilerine www.sa-rem.com  web sitesi  olan firmamız  farklı bir hedefle girmektedir.
Hedef kitlesini çocuk ürünleri satın alan müşterilerden daha öteye götürmeyi planlamaktadır.  geniş bir reyon yapısına sahip büyük bir markete dönüşmek için yatırımlara hız vermiştir. Bu konsept teki ilk projemiz olan www.sa-rem.com online satış sistemine dönüşmüştür. Kalite konusundaki titizliğimiz ve müşteri memnuniyeti konusundaki kararlılığımız sektörde en büyüklerden biri olabilmemizin tek şartıdır. Bunu biliyoruz. Ve bu uğurda koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.
Sizin için seçtiğimiz her ürün öncelikle bizim süzgeç lerimizden geçer, kalite konusunda önce bizim onayımızı alır ve ardından siz müşterilerimize ulaşır.
Ve bizim müşterilerimiz bizim sunduğumuz ürünleri kullanırken, bu kontrol mekanizmasının güvenini yaşarlar.
2013  yılında  kurulan anaokulu malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmamız tedarikçilerinden uygun fiyatlarla tedarik ettiği yüksek kalitedeki, sağlık standartlarına uygun ürünleri Türkiye'nin her köşesindeki müşterilerine uygun fiyatla ulaştırmak için kurulmuştur.  sektördeki müşterilerine www.sa-rem.com  web sitesi  olan firmamız 2017 yılına farklı bir hedefle girmektedir.
 

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?