loading

Kiralik Asansör Kayseri (15.kat)

Firma Adı: Kiralik Asansör Kayseri (15.kat)
Firma Sektörü: Nakliyat - Kargo - Lojistik
Telefon Numarası: (0538) 840 5011
Cep Telefonu Numarası: (0538) 840 5011
Eposta Adresi: ysfctn3804@gmail.com
Firmanın Bulunduğu Bölge: Selçuklu , Melikgazi / Kayseri
Adres: Merkez- KAYSERİ

HAKKIMIZDA

Kayseri’de Kiralık Asansör&Mobil Asansör Kiralama Hizmetleri olarak faaliyet gösteren firmamız Mobil Asansör 2010 yılında kurulmus olup, deger verdigimiz müsterilerimiz sayesinde,bu günümüzde’de hizmet vermis oldugumuz Sektörde isimizi hassasiyetle sürdürmeye devam ediyoruz.

Firmamız,müsterilerine özellikle evden eve nakliyat ve Kiralık Asansör konusunda en ekonomik,hızlı,güvenli,en iyi hizmeti is güvenligi çerçevesinde sunmayı ilke olarak benimsemistir.

Yılların vermis oldugu ve Sektör içinde edindigimiz tecrübe, müsterilerimize en iyi sekilde yansıtılmaktadır.Amacımız müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Gelisiminde büyük ilerlemeler göstermis olan firmamız,üstlendigi islere,uygun araç ve asansörleri,ile yapılan is kalitesini yükselterek Evden Eve Tasımacılık ve Asansör Kiralama hizmetini güvenle sunmaktadır.

Bu olay hem müsterilerimizin,hem de bizlerin sonradan çıkabilecek olumsuzluklara karsı;ikinci bir pazarlıgın etik olmadıgı gibi,herhangi bir magduriyetin yasanmaması içindir.

Misyonumuz;Profesyonel olarak hizmet anlayısı ile müsterilerimizin tüm taleplerine süratli ve eksiksiz sekilde cevap vermektedir.

Bizi  basarılı ve güvenli kılan is anlayısımızın temelinde tüm müsterilerimize, tedarikçilerimize, ekip arkadaslarımıza uzun vadeli, tatminkâr imkânlar sunmamızdır.

Vizyonumuz; Kiralık Asansör & Asansör Kiralama  ve Evden Eve Nakliyat hizmetini en ekonomik, kaliteli ve is güvenligi çerçevesi altında sunmaktır.

                                                               Saygılarımla;

                                                               YUSUF ÇETİN

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?