loading

İstanbul Avcılar Nakliyat, Evden Eve Taşımacılık

Firma Adı: İstanbul Avcılar Nakliyat, Evden Eve Taşımacılık
Firma Sektörü: Nakliyat - Kargo - Lojistik
Telefon Numarası: (0534) 883 5904
Cep Telefonu Numarası: (0534) 883 5904
Eposta Adresi: ezgisah34@gmail.com
Firmanın Bulunduğu Bölge: Avcılar / İstanbul
İnternet Sitesi: merhannakliyat.16mb.com
Adres: İstanbul Merkez

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sektöründe Profesyonel Ekip ve Kaliteli Hizmet Sizin konforunuz, bizim işimizdir! 19 yıllık tecrübemiz ile evden eve taşımacılıkta, ofis taşımacılığı ve ev eşyası depolama hizmetleriyle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız için kalite ve profesyonel ekip anlayışı öncelikli hedefimizdir.

Sizin Hatıralarınızı, Hayallerinizi ve İşinizi Taşıyoruz. Ne Taşıdığımızın Farkındayız!

Güvenli Bir Şekilde ve Tam Zamanında Teslimat!

Eşyalarınızın taşınması öncesinde gerçekleştirilen ücretsiz ekspertiz değerleme ile taşınma zamanlaması hesap edilir, eşyalarınızın önem sırası ve taşıma şekli belirlenerek daha güvenli bir nakliyat için gerekli bilgiler elde edilir. Böylece tam zamanında bir teslimat için zamandan tasarruf sağlanır. Ayrıca güvenli ve kazasız bir nakliyatın yolu çizilerek eşya taşımasının her aşaması belirlenmiş olur.

Eşyalarınız ekspertiz planı sayesinde güvenli bir şekilde paketlenir. Paketlenen eşyalar aracımıza yüklenerek belirtilen adrese doğru yola çıkarılır. Belirlenen adrese varıldığında, sizin isteğiniz üzere planlanmış haliyle yerleşimi gerçekleştirilir. Varsa eşyaların montaj ve dizaynı yapılır.

Taşıma sigortası yapılarak olası bir tehlikede eşyalarınızın zararlarının karşılanması sağlanır. % 100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ile 7/24 iletişime geçerek sizin için en güvenilir hizmeti alabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık hizmeti 2. kat ve 17. kat arasına kurularak verilmektedir. Asansör cihazımızın kurulacağı konuma firmamız tarafından expertizimiz gönderilir. Gelen expertizimiz asansörün kurulacak balkonunu ve yerini belirler. Taşınma gününüzde hiç bir sıkıntı yaşanmadan asansör cihazımız ve nakliye aracımız profesyonel ekibiyle gelir eşyalarınızı paketleyerek taşınabilir vaziyete getirilir. Asansörümüz ile nakliye aracına eşyalarınız aktarılır.

Ofis & Büro Taşıma

  1. Ofisiniz taşınmadan önce firmamız tarafında sizlere ücretsiz expertizlerimiz gönderilir. Ofisinizde bulunmakta olan mobilyalarının özeti çıkartılır. Taşımaya gelecek olan ekibimize verilir. Ofisinizi taşıyacak olan ekibimiz, ekspertizimizin ilettiği özete göre planlı gelerek sökülecek mobilyalarınızı sökerek ambalajlanmasını yapmaktadır. Eşyalarınız paketli hale getirilerek nakliye aracına düzenli bir şekilde yüklenir. Yeni ofisinize sizin istediğiniz şekilde yerleştirilir ve son olarak kurulumu yapılır.http://merhannakliyat.16mb.com

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?