loading

Ico Temizlik Şirketi

Firma Adı: Ico Temizlik Şirketi
Firma Sektörü: Temizlik&Güvenlik
Telefon Numarası: (0212) 696 3239
Cep Telefonu Numarası: (0505) 090 0111
Eposta Adresi: bilgi@icotemizlik.com
Firmanın Bulunduğu Bölge: Küçükçekmece / İstanbul
İnternet Sitesi: www.icotemizlik.com
Adres: Halkalı Merkez Mahallesi Şehit tarık arslanbaş sok. no.15

ICO TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Temizlik Şirketleri arasında olan ICO Temizlik Şirketi, siz değerli müşterilerimiz için yenilenen, gelişen ve 2004 yılından günümüze kadar sizlerin sayesinde büyüyen temizlik firmasıdır. 7/24 haftanın her günü ve saati temizlik hizmetivermekteyiz.

 

İstanbul temizlik firmaları olarak ICO Temizlik, Türkiye ve İstanbul genelinde sizlere butik hizmet vermekteyiz. Yaptığı işin sonuna kadar arkasında duran temizlik şirketi olarak profesyonel ekibimiz, ekipmanlarımızla ve yerinizdeki malzemelerin cinsine göre getirilen temizlik malzemeleri ile bütün temizlik ihtiyacınıza çözüm üretmekteyiz. Uygun fiyat politikamızlamüşterilerimize ikinci bir temizlik firması arama derdine son vermekteyiz. Sadece bizi arayın ve gönül rahatlığı ile yapılan temizliğin keyfini çıkarın.

 

Evinizi, ofisinizi güvenmediğiniz temizlik firmalarına vermekten çekiniyor olabilirsiniz.Biz bu ön yargıyı yıkmak için sizin hizmetinizdeyiz. ICO Temizlik Şirketleri numaralarını arayarak güncel referanslarımızı isteyebilirsiniz. Ayrıca Türkiye ve İstanbul geneline sunmuş olduğumuz ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Bizi arayarak veya mail ile talep edebilirsiniz.

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?