loading

Hassan Elektrik Ls Türkiye Distribütörü

Firma Adı: Hassan Elektrik Ls Türkiye Distribütörü
Firma Sektörü: Elektrik - Elektronik
Telefon Numarası: (0212) 320 3203
Faks Numarası: (0212) 320 3204
Eposta Adresi: info@hassanelektrik.com
Firmanın Bulunduğu Bölge: Halilrıfatpaşa , Şişli / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.hassanelektrik.com
Adres: Perpa Tic. Merk. A Blok Kat:2 No: 9-42

Hassan Elektrik A.Ş.

Değerli iş ortaklarımız ;

Hyundai Heavy Industries Co. Ltd. Türkiye Anadolu Bölge Bayisi ve LS Industrial Systems Türkiye Distribütörü olarak , siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekten dolayı mutluyuz , ülkemize kattığımız katma değerden dolayı gururluyuz .

Hassan Elektrik A.Ş. olarak hızla değişen ve gelişen ülkemiz ticaretine  81 il ve 700’ün üzerindeki ilçede , sizlere hizmet ediyor ve istihdam sağlayarak katkıda bulunuyoruz.

Sizlerle büyüyor Ülkemizle güçleniyoruz.

Satış , pazarlama ve sonrası hizmet kalitemizi bayilik ve distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz  HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES CO. LTD. ve LS INDUSTRIAL SYSTEMS ürünleri ile siz değerli iş ortaklarımıza ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz .  

Ürünlerimiz ;

KEMA, RINA, DEKRA, KERI-LV, DNV, CE, KR,  Marine Class, Bureau Veritas, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO9001, TSE  ve LVT gibi test raporlarına, belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Bayiliğini ve Distribütörlüğünü yaptığımız ürünlerle ,

 ‘’BAŞKENT EDAŞ, İSTANBUL AYEDAŞ, TOROSLAR EDAŞ, DİCLE EDAŞ, SAKARYA EDAŞ, YEŞİLIRMAK EDAŞ, ARAS EDAŞ, OSMANGAZİ EDAŞ, VANGÖLÜ EDAŞ, AKDENİZ EDAŞ, ÇORUH EDAŞ, ÇAMLIBEL EDAŞ, KAYSERİ ve CİVARI EDAŞ ‘’enerji dağıtım şirketlerine ;

’SABANCI HOLDİNG, GEDİK HOLDİNG, EKSİM YATIRIM HOLDİNG, ÇALIK HOLDİNG, CENGİZ HOLDİNG, KAZANCI HOLDİNG, YILDIZLAR SSS HOLDİNG, NEMA HOLDİNG, LİMAK HOLDİNG, TÜRKERLER HOLDİNG, KOLİN İNŞAAT, AKCEZ ENERJİ, İSDEMİR A.Ş.,  GÜLERMAK A.Ş., ENKA İNŞAAT, NAS İNŞAAT, NATURELGAZ SANAYİ’’ özel sektör yatırımcı firmalara ;  

‘’TOKİ, EMLAK KONUT, T.C. BAŞBAKANLIK AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ BAŞKANLIĞI (AFAD), TCDD, TCK, İŞKUR, DSİ, T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAMU HASTANELER BİRLİĞİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, DİYARBAKIR SU VE KANALİZASYON İDARESİ, ŞANLIURFA SU VE KANALİZASYON İDARESİ,  DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI, JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI, TÜVASAŞ, AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ, BATMAN ÜNİVERSİTESİ , ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ, YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU’’ resmi kurumlara , tedarik ve teknik destek vermekteyiz.

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?