loading

Gece Tasarım

Firma Adı: Gece Tasarım
Firma Sektörü: Reklam
Telefon Numarası: (0553) 315 6210
Cep Telefonu Numarası: (0507) 728 7379
Faks Numarası: (0553) 315 6210
Eposta Adresi: gece@gecetasarim.com
Firmanın Bulunduğu Bölge: Donanmacı , Karşıyaka / İzmir
İnternet Sitesi: http://gecetasarim.com
Adres: Donanmacı Mahallesi 1721 Sokak Melek İş Hanı No 4/409 Karşıyaka / İZMİR

İzmir'de profesyonel ve işini seven insanlardan oluşan dinamik bir ekiple çalışmak ister misiniz? Öyleyse Karşıyaka Çarşı'ya yolunuz düştüğünde mutlaka bir kahvemizi içmeye uğrayın, deneyimli bir reklam ajansı olarak size tüm dijital kaynaklarda rehberlik etmekten mutluluk duyarız.

Kurumsal kimlik çalışmalarının yanında tüm kurumsal websitesi ve reklam çalışmalarınızı birlikte yürütebiliriz. İnternetten satış yapmak isteyen müşterilerimize özel e-ticaret yazılımımız olan Gece Store'u öneriyoruz. Siz tüm e-ticaret sitesi tasarımı ve yazılımını profesyonel ellere bırakırken, sadece internetten satacağınız ürünlere odaklanabilirsiniz. Sitenizde yer alacak tüm banner, içerik görsel tasarımlarını uzmanlarımız sizler için oluşturacaktır. İzmir'deki güçlü reklam ajansları arasında yer alan Gece Tasarım tüm grafik ve yazılım çalışmalarınızda sorunsuz ve çözüm odaklı olmayı hedefler.

İzmir reklam ajansı denilince ilk akla gelen ajanslardan biri olan Gece Tasarım, profesyonel ekibiyle hem tasarım hem de yazılım konusunda çözüm ortağınız olmak için sizleri bekliyor.

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?