loading

Garage Matbaası

Firma Adı: Garage Matbaası
Firma Sektörü: Basım - Yayın
Telefon Numarası: (0312) 446 0830
Faks Numarası: (0312) 446 0829
Eposta Adresi: garagematbaa@mynet.com
Firmanın Bulunduğu Bölge: Gaziosmanpaşa , Çankaya / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.garagematbaasi.com
Adres: Kuleli Sokak 79/10 GOP

Garage Matbaası ajans kökenli 3 girişimci tarafından 2016 yılında kuruldu. Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üç büyük şehirde irtibat ofisleri ve satış temsilcileri ile Türkiye'nin tamamına hizmet sunabilmektedir. Kuruluş temelinde müşterilerine yenilikçi bir matbaa deneyimi yaşatmak, benzersiz özellikte baskılar yapmak, standartların dışında işler sunmaktır.Çok iş yapmak yerine az ve özel iş yapmak temel prensibimizdir. Gelişmiş makine parkuru ve teknolojiye ayak uyduran altyapımız ile diğer matbaalardan farklılaşmamızı sağlamıştır. Her işimizi titizlikle analiz eder gerek baskı öncesi gerek baskı sonrası prosesleri kalite standartlarımıza uygun bir biçimde gerçekleştiririz.
Tamamı üniversite mezunu tasarım ekibimizle grafik tasarım sunmanın yanında tüm baskı işlerinize fikirlerimizi katarız. Baskı sektöründe eğitimli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla Katalog Baskı, Faaliyet Raporu, Broşür, Zarf, Dergi vb tüm işlerde kusursuz baskılar yaparız. 
Sürdürülebilir bir büyüme bizim için olmazsa olmazımızdır. Bunun için çok düşünür, ince eleyip sık dokuruz. Hedefimiz hızlı bir büyüme değil, sürüdürülebilir bir büyümedir. 
 

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?