loading

Engelli Merdiven Asansörü

Firma Adı: Engelli Merdiven Asansörü
Telefon Numarası: (0216) 398 2748
Cep Telefonu Numarası: (0533) 966 2857
Faks Numarası: (0216) 398 2748
Firmanın Bulunduğu Bölge: Ahmetyesevi , Sultanbeyli / İstanbul
Adres: Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9 Sultanbeyli / İstanbul

Engelli asansör firması olarak tüm çabamız daha rahat hareket edebilen bir dünya için. Asansör ve yürüyen merdiven konusunda ülkemizin ve İstanbul ilinin önde gelen firmalarından biri olmanın getirdiği sorumluluk ve tecrübeyle önce insan ve güvenlik prensibiyle çalışıyoruz.

Türkiye ve özellikle dev projelere imza atıyor ve imalattan montaja, bakımdan teknik desteğe kadar tüm detaylarıyla hizmet veriyoruz. Biz uzman bir firma olarak engelli asansörü, hidrolik asansör, insan asansörü, yük asansörü, sedye asansörü, makine dairesi asansörler, servis asansörleri ürünleri ile siz değerli müşterilerimize İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına en kaliteli hizmeti vermekteyiz. 

Günümüzde yüksek veya özel yapıların vazgeçilmezi olan insan asansörleri projelendirme aşamasında yapılan trafik hesabına ve bina ihtiyacına göre ve projelerinize uygun olarak tasarlanır. İnsan asansörü 4 kişiden 21 kişiye kadar taşıma kapasiteli 0,63 m/sn den 2,5 m/sn ye kadar hız ile dişli veya dişsiz makineler kullanılarak ekonomik, maksimum verimli, sessiz, düşük enerjili tüketim özelliklerine sahip olarak yerinde monte edilebilmektedir.

İnsan asansörü 7 kattan daha az katlı binalarda tercih ediliyorsa hidrolik asansör sistemi tercih edilebilmektedir. Günümüzde alışveriş merkezi, hastaneler ve açık havalarda insan asansörü tercih edilmektedir. Arka ve yanları cam olması özelliğine sahip insan asansörleri şık ve estetik görünümüyle dikkat çekmektedir.

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?