loading

Dr. Ömer Polat

Firma Adı: Dr. Ömer Polat
Firma Sektörü: Sağlık & Spor & Güzellik
Telefon Numarası: (0212) 663 7758
Cep Telefonu Numarası: (0212) 663 7758
Faks Numarası: (0212) 663 7758
Eposta Adresi: dromerpolatt@gmail.com
Firmanın Bulunduğu Bölge: Kartaltepe , Bakırköy / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.dromerpolat.com/
Adres: İncirli Caddesi No:112 D:6 Bakırköy/İstanbul

İlk, Orta ve Lise öğrenimini Antalya’nın Alanya ilçesinde tamamlamış olan Uzm. Dr. Ömer POLAT, lisans eğitimine İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde devam etmiştir. Lisans eğitiminin hemen akabinde Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır. Doktora eğitimi boyunca yurtiçi ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunum yapmıştır.

Doktora sürecinde insan psikolojisi ve hasta iletişimine verdiği önemden ötürü Ortodontide Hipnoz İle Hasta Kooperasyonunun Arttırılması adlı semineri hazırlayıp sunmuştur. Aynı zamanda lingual ortodonti, şeffaf plak ile ortodontik tedavi gibi birçok farklı alanda sertifikalar almıştır. Doktora tezini; “Ortodontik Tedavinin Hasta Psikolojisi ve Oksidatif Stres Üzerine Etkileri” ile ilgili sunarak 2014 yılında doktora eğitimini tamamlamıştır.

Evli ve iki çocuk babası olan Uzm. Dr. Ömer POLAT İstanbul da birçok büyük hastane de hizmet verdikten sonra 2016 yılından itibaren kendi kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?