loading

Dilaver Pastanesi Şerifali Şubesi

Firma Adı: Dilaver Pastanesi Şerifali Şubesi
Firma Sektörü: Cafe-Restaurant
Telefon Numarası: (0216) 466 5651
Faks Numarası: (0216) 466 5653
Firmanın Bulunduğu Bölge: Şerif Ali , Ümraniye / İstanbul
Adres: Tavukçuyolu Caddesi No:169 Ümraniye / İSTANBUL

Dilaver Pastaneleri; 1981 yılından günümüze, kaliteli ürün,kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine dayanan ilkesinden ödün vermeden gelmiştir. 1981 yılında Baklava Börek imalathanesini açarak sektöre giren Dilaver AKKOYUN,1983 yılında şişli Pangaaltın da şehitoğlu baklavalarını kurmuştur.

   1992 yılında, İstanbul'un Anadolu yakasına geçilerek bugünkü Dilaver Pastanelerinin merkezi kurulmuştur. Burada da gösterilmiş olan başarıdan ve müşterilerin yoğun talebinden dolayı;1996 yılında Ümraniye Çarşı'ya da 2.şube açılmıştır. 2006 yılına gelindiğinde Dilaver Pastaneleri en büyük yatırımın işe yapılan yatırım olduğu bilinciyle de mevcut şubelerini dekore etmiş ve yeni bir vizyon kazanmıştır.

   2007 yılında Ümraniye Ihlamurkuyu'ya 3.şubesini açmıştır.Şu an Dilaver Pasta ve Cafe olarak faaliyetine devam etmektedir.

   ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi standardı ile yasal zorunlulukları da gözeterek ulusal ve uluslar arası platformlarda süreklı gelişmeyi ve büyümeyi yeni kitlelere ulaşmayı amaç edinmiştir. Dilaver AKKOYUN; kaliteyi, hizmetin en iyisini bozmadan Allah'ın izni müşterilerinin de talebi doğrultusunda ,yeni şubelerin devamının olacağını ve bu lezzeti daha fazla insana ulaştıracağını belirtmektedir.

 

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?