loading

Atasoy Eşya Depolama

Firma Adı: Atasoy Eşya Depolama
Firma Sektörü: Nakliyat - Kargo - Lojistik
Telefon Numarası: (0532) 238 1041
Cep Telefonu Numarası: (0532) 238 1041
Eposta Adresi: idrs.ayrkn@gmail.com
Firmanın Bulunduğu Bölge: Atatürk , Sancaktepe / İstanbul
İnternet Sitesi: http://depocum.gen.tr
Adres: Yakacık caddesi no 151/10 Ortadağ Sancaktepe/İstanbul
Atasoy Eşya Depolama için harita koordinat bilgisi henüz girilmemiştir.

Herhangi bir zaman içerisinde eşya taşıma ya da eşya depolama gibi işler size lazım olabilir. Böyle bir durumda da her firmaya ve herkese de güvenmek yanlış bir davranış olur. Biz Atasoy Nakliyat olarak size en kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Eşyalarınız önce şirketimiz tarafından belirli bir ekip gönderilerek eşyalarınızın durumu tespit edilir. Yerinde eşyalarınızın depolanması ya da taşınması için fiyat belirtilir. Eğer isterseniz eşyalarınızı kendiniz taşıyabilirsiniz. Fakat benim taşıma imkânım yok derseniz de eşyalarınız firmamız tarafından büyük bir güvence ile taşınır.

Ufak tefek eşyalarınız kolilere özenle yerleştirilir ve üzerine hangi oda ve hangi eşya ise ismi yazılır böylece eşyalar büyük bir kolaylıkla bulunmuş olur. Daha da büyük olan eşyalarınız için patpat denilen aletimiz yardımıyla kırmızı havalı naylonlara sarılır. Böylece eşyalarınız gayet güvenli bir şekilde muhafaza edilmiş olur.

Eşyalarınız taşındığı esnada firmamızdan gelen yetkili bir kişi ile görüşerek sözleşme imzalıyorsunuz. Bu sözleşme sayesinde eşyalarınız garanti altına alınmış olur. Sizin de böylece içiniz çok rahat etmiş olacak. Bu bakımdan sözleşme imzalamak son derce önemli ve de iyi bir iş olmuş olacaktır.

Her markaya güvenemediğiniz için içinizde bir takım sorular olabilir. İnternet sitemize girerek Atasoy Nakliyat bünyesinde vermiş olduğumuz hizmetlere göz atabilirsiniz. Ayrıca daha önce bizi tercih etmiş olan müşterilerimize de bizleri sorabilirsiniz.

Firmamız tarafından eşyalarınız kendi depolarımızda istediğiniz kadar kalabilir. Ev eşyası depolama, ofis eşya ile malzemesi depolama, şehir içi ile şehir dışı nakliyat hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuş durumdadır.

Her il ve de ilçeden nakliyat işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz. Eğer bulunmuş olduğunuz bölgede bir depomuz varsa o depoya eşyalarınız gönderilir. Fakat orada depomuz mevcut değilse en yakın depoda eşyalarınız muhafaza edilir. Siz eşyalarınız yokken eşyalarınız bizim güvencemiz altındadır ve kesinlikle başlarına bir şey gelmez.

Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız sadece tek bir telefon ile bize ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve yaptığımız işlerin fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmet için Atasoy Nakliyat.

Firma bilgileri

Adres krokisi

Bu sayfada tanıtılan firmaya ait bilgiler yanlış mı ?